Zapraszamy serdecznie do odnowionego bistro studenckiego przy ul. Szczerbcowej 4. Jesteśmy na I piętrze tuż przy salach wykładowych. W naszej ofercie mamy dania obiadowe oraz duży wybór przekąsek – od pikantnych ciabatt po słodkie drożdżówki z kremem. Koneserów kawy zapraszamy na pyszną latte z syropami smakowymi, a tym którzy podczas zimowych dni chcą się ogrzać proponujemy herbaty z miodem lub konfiturą i cytryną. 

Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowany zespół, który dba o smak i różnorodność potraw. Codziennie oferujemy kilka dań obiadowych w przystępnych cenach – „na kieszeń” studenta. W menu zawsze są dwie zupy, dwie surówki lub sałatki, do wyboru klika rodzajów dań mięsnych oraz ziemniaki, ryz lub kasza. W ofercie mamy także pierogi prosto z patelni, naleśniki nie tylko na słodko ale także ze szpinakiem oraz bardzo lubiane przez naszych klientów placuszki z jabłkami w polewie śmietanowej lub placki ziemniaczane. Codziennie zapraszamy na śniadania: jajecznicę z patelni lub parowki z wody. 

Preferujemy kuchnię domową z odrobiną włoskiego smaku. 
Ponieważ jesteśmy bufetem uczelnianym, chcemy kontynuować tradycję „abonamentu na obiad”  i zachęcamy do korzystania z tej formy zakupu wszystkich naszych klientów – oferujemy 10% zniżki przy zakupie 10 obiadów na 10 dni. 

Zapraszamy do bistro na śniadanie i brunch oraz obiad i lunch!

Cena II dania z kompotem wynosi 10,50 zł.
Cena zupy 3,50 zł.

Krokiety z pieczarkami i serem – 3,5 zł
Ciabatta zapiekana z pomidorami i serem – 5,50
tortilla z szynka i warzywami – 5,50
Eskalopki z kurczaka w bagietce zapiekanej – 5,80
Placuszki z jabłkami – 1zł
Jogurty z muesli – 2,50