W Studenckich Domach Marynarza Korab i Pasat przygotowaliśmy dla Państwa  77 miejsc w pokojach jedno , dwu i trzyosobowych.

Obiekty położone są w bliskim sąsiedztwie reprezentacyjnej części Szczecina – Wałów Chrobrego , Filharmonii  im. Karłowicza, Zamku Książąt Pomorskich,  centrum handlowego ”GALAXY”.

Nasze domy studenckie   spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Żeby zapoznać się z możliwością dojazdu prosimy – kliknąć tutaj.

Oferujemy noclegi w pokojach, które pogrupowane są w tzw. boksy. Dwa lub cztery pokoje w boksie  połączone są wspólnym węzłem sanitarnym składającym się z kabiny prysznicowej/natrysku , toalety i umywalek.

Pokoje wyposażone są w funkcjonalne meble, lodówkę, telewizor, czajnik elektryczny , talerze, sztućce.

W całym obiekcie jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Doba rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 10:00. Wcześniejszy przyjazd lub późniejsze rozliczenie się z zakwaterowania   można uzgodnić z administracją domu studenckiego.

W domach studenckich znajdują się sklepiki oraz  pralnie wyposażone w przemysłowe pralki i suszarki ( za odpłatnością).

Do domu studenckiego Pasat przylega kryta Pływalnia , w której w okresie od września do końca czerwca można zrelaksować się na basenie.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Bistro , gdzie można skonsumować śniadanie czy obiad. Ceny posiłków dostosowane są do „studenckiej kieszeni”.

Miejsca noclegowe można zarezerwować przez :

  • formularz kontaktowy
  •  telefonicznie lub mailowo:

    w SDM”Korab”
    tel: 91 4809607 ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    w SDM „Pasat”
    tel: 91 4809605 ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studencki Dom Marynarza Pasat
Studencki Dom Marynarza Korab


Prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem usług.

ZAPRASZMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY.