Adres:

ul. Starzyńskiego 8, 70-506 Szczecin

Kierownik:


Ewa Kaźmierczak
Tel: 91 48 09 606
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Samodzielny referent:Agnieszka Gorszka
Tel: 91 48 09 607
fax: 91 48 09 731
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Godziny Pracy:


Poniedziałek - piątek - w godzinach 8.00 – 15.00

Studencki Dom Marynarza KORAB to dziesięciopiętrowy wieżowiec z pokojami dwu i trzyosobowymi. Pokoje pogrupowane są w tzw. boksy 2 lub 4 pokojowe połączone są wspólnym węzłem sanitarnym, składającym się z kabiny prysznicowej, toalety i dwóch umywalek. W jednym boksie mogą mieszkać zarówno panie jak i panowie.

Na każdej kondygnacji znajduje się kuchnia wyposażona w czteropalnikową kuchenkę elektryczną, zlewozmywak i stół.
Wyposażenie pokoi studenckich stanowią: szafy ubraniowe, biurka, krzesła, szafki żywnościowe, półki oraz łóżka (piętrowe i pojedyncze).

We wszystkich pokojach zainstalowane jest stałe łącze internetowe lub istnieje możliwość korzystania z internetu bezprzewodowego.
W budynku znajduje się pralnia studencka z dwoma profesjonalnymi automatami pralniczymi oraz suszarnia.
Do dyspozycji studentów jest także sala TV, sala do cichej nauki, sala do bilardu, depozyt - można także wypożyczyć deski do prasowania i żelazka.

Na terenie akademika jest sklep z podstawowymi artykułami spożywczymi.

W sąsiedztwie akademika znajdują się:

  • stołówka
  • pływalnia
  • siłownia
  • biblioteka
  • przychodnia studencka (świadcząca usługi internistyczne i stomatologiczne)
  • klub studencki „POD MASZTAMI”


W bliskim sąsiedztwie akademika znajduje się także Centrum Handlowe „GALAXY” i „KASKADA” z Multikinem i kręgielnią. W pobliżu znajdują się również liczne kluby i teatry.

Akademik dysponuje również pokojami gościnnymi

Na terenie akademika usytuowany jest także Magazyn Pościelowy - Tel. nr 91 48 09 780 - czynny w dniach poniedziałek - piątek w godzinach 11.00-14.00